המלצות

צפו וקראו מה יש למשתמשים של מוח מצוין לספר על התהליך הנהדר שעברו יחד איתנו

צפו בשיתופים של הלקוחות שלנו:

קראו את השיתופים של הלקוחות שלנו:

שלום לכם מוח מצויין הגענו אליכם בעקבות שיטוט באינטרנט במטרה לאפשר לבננו בן ה-9 ללמוד בצורה רגועה יותר ולהיות פחות תזזיתי.

הטלפון הראשון היה לקרן ממוח מצויין שהסבירה באריכות את יתרונות התכנית. קרן הייתה כל כך שירותית שהחלטנו לרכוש את התכנית.
לצערנו בהמשך התגלתה בעיה במחשב שלנו שגרמה לנו להפסקה בתכנית. השירות של ג'ימי -הסבלנות שלו המקצועיות הרבה שלו הצליחו לכוון אותה לבעיה הספיציפית במחשב שלנו (ובכך גם לתקן בעיה שלא עלינו עליה).

במהלך החודשיים הללו הילד נהנה מאוד מהפעילויות. מידי פעם התקשרנו לקבל עצה טובה מג'יימי שנתן לנו ברוחב ליבו כמה אפשרויות לעבוד עם התכנית. המורה, שהייתה בתחילת שנה מאוד טעונה כי "הילד זקוק לריטלין"הבינה בהמשך שאנחנו נרתמים ועושים עם הילד עבודה ולאט לאט ראתה את השינוי שחל בו.
מילד הכי קטן במשפחה מחובק מפונק הפך להיות ילד מתמיד לומד בוגר ולוקח אחריות התכנית לוותה גם בתמיכה שלנו ההורים שהקפדנו מאוד שיבצע אותה. וגם בהחלטה הורית של מעבר ללקיחת אחריות לכל מיני מטלות ששייכות לבית ומחוצה לו.
מתוך הבנה שגם ריטלין לבדו לא עושה עבודה ללא מחוייבות עמוקה של הילד והוריו לתהליך. חשוב לי מאוד להודות לצוות מוח מצויין על כל הסבלנות הרבה, העצות החכמות, האמונה בנוירופידבק, וביחוד תודה גדולה לג'יימי המקסים והמיוחד על רוחב ליבו והעצות הנבונות שנתן להתמודדות עם ילד מתוק תזזיתי קצת אימופלסיבי הכי קטן בבית דרך שיטה שגורמת לו להתארגן נכון יותר להיות יותר מסודר יותר מתמיד.
ובלי סמים מיותרים!

ההבנה העמוקה מה היתרונות העמוקים של הנוירוידבק גרמה לנו כהורים להתנהג איתו אחרת ולעזור לו למצות את יכולותיו. כמשפחה דתית הצלחנו לראות שינוי בריכוז ביחוד כשהילד בהתלהבות הצליח לשנן בעל פה משניות. כשהריכוז הגבוה - עלה בעזרת השימוש בזכרון.

תודה

עופר והילה בן חמו

תוכנת מוח מצוין היא תוכנה מהפכנית שעוזרת לילדים ובני נוער עם בעיות קשב וריכוז, התוכנה ידידותית קלה מאתגרת ונפלאה. החיבור / ההתאהבות של המשתמש לתוכנה מהיר, התוכנה עוזרת לילדים להבחין מתי הם נעלמים ומתי הם נוכחים וע”י כך הם מסוגלים לקחת אחריות ולהיות נוכחים בשיעור בבית עם חברים ובכל מקום. התוצאות של הילדים במבחנים משתפרים ההקשבה בכיתה הארגון והסדר. מומלץ בחום!

יוסי גבר מאמן ילדים ונוער

זכינו לחוויה מעצימה ויוצאת דופן בחיי החטיבה - קבוצת תלמידים שעברו אימון של הגברת יכולות הקשב והריכוז באמצעות ניורופידבק. מפגש מרתק של ילדים שקשיי הריכוז מאתגרים אותם בלמידה שגרתית במוסד חינוכי, לבין קדמת הטכנולוגיה שמציעה סיוע בכלי ובשיטה חדשנית. חברת מוח מצוין עם האנשים היקרים והאיכותיים הגיעו עם התנדבות בלב ואכפתיות שנדיר למצוא, כשהם מציעים עזרה. האימון עצמו נעשה במפגשים סדירים שיש בהם רכיב בינאישי ותקשורת נעימה מחד ואתגר מחשבי עם חיישן שמודד את פעילות גלי המוח ומפעיל בזמן ריכוז עלייה בשלבי משחק. במהלך האימון הידידותי להפליא רכשו התלמידים בדרך של משחק מחשב, את היכולת להבין מתי הם מרוכזים ולחשוב בייחד איך לשמר את האופן בו הגיעו אל הריכוז. כמנהלת, התרגשתי להבין את הפוטנציאל שבתהליך ומתוך סקרנות לקחתי חלק בהכשרת המאמנים בה נלמד הרקע המדעי והתיאורטי שעליו מבוסס האימון . כל תלמיד בדרכו עשה התקדמות ניכרת בהתמודדות ושליטה בתרגילים שבמערכת, חלקם דווח שברגעי לחץ ובמבחנים הם ניסו להפעיל את השליטה העצמית שרכשו באימון כמענה לאתגר. אני מודה מאוד לכל האנשים הטובים במוח מצוין וממתינה בקוצר רוח לפתיחת המחזור הקרוב של האימון.

שרית קיצוני מנהלת חט"ב אחד העם - ורבר פתח תקווה

מיכל קנת, מומחית להפרעות קשב וריכוז מספרת על אימון ראשון עם תלמיד כתה ה' בעזרת תוכנית האימונים לקשב של 'מוח מצוין': “אימון ראשון עם תוכנית האימונים של 'מוח מצוין' לתלמיד כיתה ה'.

ילד שהכרתי היטב וטופל אצלי באמצעות הוראה מתקנת במשך כשנה וחצי. מפגש ראשון אחר הצהרים, כבר ללא השפעת כדור הריכוז. במהלך האימון ישב ישר מאוד, אגרף את כפות ידיו, ושמר על רמת קשב תקינה. ואפילו שיפור את תוצאותיו במהלך האימון.
הפתעה עצומה לי ולאמא . שפת גוף כזו מעולם לא נצפתה. הקשר בין איסוף הגוף באמצעות הישיבה הישרה ואגרוף כפות הידיים ויצירת הקשב היה חידוש עבור כולנו. רק אימון ראשון עם 'מוח מצוין', וכבר רואים שניתן להעביר את המסקנות לעולם האמיתי. ניתן בהמשך ליצור מודעות אצל המתאמן לשפת הגוף שלו כשהוא רוצה לייצר קשב. ניתן ליישם את התוצאות בכיתה ובבית”.

ועוד לא דברתי על ההתלהבות להפגש, ולהתחיל לשחק במשחקי המחשב. “הוא כל הזמן דיבר על אימון הניסיון” האמא מוסיפה

מיכל קנת מאבחנת דידקטית ומורה להוראה מתקנת
מפענחת MOXO בכירה מאמנת מומחית להפרעות קשב וריכוז

מאז שגיליתי את השיטה, אני לא מבזבז זמן מיותר. בזמן שאני עושה מדיטציה, אני מאפשר למכשיר למדוד לי את רמות הרוגע והקשב שלי און ליין. ובנוסף אני מקבל על צג המחשב פידבק חיובי בצורת מטבעות זהב, לבבות, נקודות, ומה לא. ובסוף גם גרף ריכוז שנשאר למזכרת.

נוכחתי לדעת שכאשר הילדים מתאמנים במשחקים, מיד אתה רואה את רמת הריכוז והרוגע, אותה הם חווים בזמן אמת. ואני מדבר על שחקני פורטנייט ומיינקרפט. תלמיד אחד אמר לי: מה זה מדע בדיוני? שאלתי אותו למה הוא מתכוון? והוא אמר: אתה לא צריך להשתמש בידיים! ניסיתי את כל המשחקים והשיטות בעולם שאולי יעזרו לי להתרכז וסוף סוף מצאתי את מוח מצוין שיטה מדהימה שנותנת לי ולדור ההמשך דרך שבה נצעד מרוכזים יותר!

רני קאוצ'ינסקי

עינב: לפני שהתחלתי להתאמן בנוירופידבק הרגשתי מבוכה בכיתה מכיוון שלא ידעתי את החומר הנלמד, לא הצלחתי להתרכז בשיעורים והיה לי מאוד קשה. כאשר התחלתי את אימוני הנוירופידבק הרגשתי אחרי מספר אימונים שאני יותר מתרכזת בכיתה ומצליחה להשתתף ללא חשש. זה גם השפיע על הביטחון העצמי שלי לטובה. התחלתי לעשות את שיעורי הבית שלי לבד. באימונים הראשונים היה לי קשה לעשות את האימונים אבל לאט לאט התרגלתי והיה לי הרבה יותר קל. אני ממליצה בחום לילדים שיש להם בעיה בריכוז. בנוסף לכך קפצתי מציון 63 ל90 במתמטיקה המקצוע הקשה והשנוא אליי.

סופי: פניתי למוח מצוין אחרי שראיתי את התסכול של ביתי בכיתה, הקשיים שהיו לה להתרכז ולעקוב אחרי החומר. אני חייבת להגיד שלאחר מספר אימונים הרגשנו את השינוי בהתנהגות שלה. היא ניסתה להתמודד לבד עם שיעורי בית וציינה שבכיתה היה לה הרבה יותר פשוט להתרכז. דבר שמאוד שימח אותנו. הפידבק של השינוי בא ממקור נוסף - המורה הפרטית שלה שהרגישה שהיא מבינה הרבה יותר טוב את החומר, שזמן הריכוז שלה השתפר. אני ממליצה בחום על הנורופידבק ועל החברה מוח מצוין, על השירות המעולה שלהם, האוזן הקשבת והסבלנות שהייתה להם לפתור כל בעיה שצצה בתחילת הדרך. תודה!

סופי ועינב יונס

לפני כשנה המליצו לבת שלי בת ה-12 לנסות לטפל בבעיות הקשב וחוסר הריכוז באמצעות טיפול של נוירופידבק ואני כאמא שרוצה לעזור לבת שלה, התחלתי לחפש מה זה וגם איפה מטפלים בשיטה זו. ככה, התחלתי ללמוד על זה באינטרנט והגעתי במקרה למוח מצוין. החלטנו לנסות. לאחר שהבת שלי השלימה את הטיפול, הרגשנו שחל שיפור ניכר בריכוז שלה, במסוגלות שלה, משהו השתנה לטובה כל כך! עקב ההצלחה, אחותה הקטנה בת 9 ביקשה גם היא לעבור את התהליך והיא נמצאת ממש באמצע, כבר רואים את השיפור הניכר. המורות מציינות שיש שיפור, הילדות מרגישות ככה והביטחון העצמי התעצם והשפיע על דברים נוספים בחיים שלהן. ממליצה מאוד על השיטה!

ליאת מנדל גור
    Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

    אל תפספסו את ההטבה המיוחדת שלנו...

    תוכנית המדיטציה