המלצות

קראו מה יש למשתמשים של מוח מצוין לספר על התהליך הנהדר שעברו יחד איתנו

יוסי גבר - מאמן ילדים ונוער

תוכנת מוח מצוין היא תוכנה מהפכנית שעוזרת לילדים ובני נוער עם בעיות קשב וריכוז, התוכנה ידידותית קלה מאתגרת ונפלאה. החיבור / ההתאהבות של המשתמש לתוכנה מהיר, התוכנה עוזרת לילדים להבחין מתי הם נעלמים ומתי הם נוכחים וע”י כך הם מסוגלים לקחת אחריות ולהיות נוכחים בשיעור בבית עם חברים ובכל מקום. התוצאות של הילדים במבחנים משתפרים ההקשבה בכיתה הארגון והסדר. מומלץ בחום!

רני קאוצ'ינסקי - מחנך ילדים להעצמה ושליטה עצמית

מאז שגיליתי את השיטה, אני לא מבזבז זמן מיותר. בזמן שאני עושה מדיטציה, אני מאפשר למכשיר למדוד לי את רמות הרוגע והקשב שלי און ליין. ובנוסף אני מקבל על צג המחשב פידבק חיובי בצורת מטבעות זהב, לבבות, נקודות, ומה לא. ובסוף גם גרף ריכוז שנשאר למזכרת.

נוכחתי לדעת שכאשר הילדים מתאמנים במשחקים, מיד אתה רואה את רמת הריכוז והרוגע, אותה הם חווים בזמן אמת. ואני מדבר על שחקני פורטנייט ומיינקרפט. תלמיד אחד אמר לי: מה זה מדע בדיוני? שאלתי אותו למה הוא מתכוון? והוא אמר: אתה לא צריך להשתמש בידיים! ניסיתי את כל המשחקים והשיטות בעולם שאולי יעזרו לי להתרכז וסוף סוף מצאתי את מוח מצוין שיטה מדהימה שנותנת לי ולדור ההמשך דרך שבה נצעד מרוכזים יותר!מיכל קנת

מיכל קנת, מומחית להפרעות קשב וריכוז מספרת על אימון ראשון עם תלמיד כתה ה' בעזרת תוכנית האימונים לקשב של מוח מצוין: “אימון ראשון עם תוכנית האימונים של מוח מצוין לתלמיד כיתה ה'.

ילד שהכרתי היטב וטופל אצלי באמצעות הוראה מתקנת במשך כשנה וחצי. מפגש ראשון אחר הצהרים, כבר ללא השפעת כדור הריכוז. במהלך האימון ישב ישר מאוד, אגרף את כפות ידיו, ושמר על רמת קשב תקינה. ואפילו שיפור את תוצאותיו במהלך האימון.

הפתעה עצומה לי ולאמא . שפת גוף כזו מעולם לא נצפתה. הקשר בין איסוף הגוף באמצעות הישיבה הישרה ואגרוף כפות הידיים ויצירת הקשב היה חידוש עבור כולנו. רק אימון ראשון עם מוח מצוין, וכבר רואים שניתן להעביר את המסקנות לעולם האמיתי. ניתן בהמשך ליצור מודעות אצל המתאמן לשפת הגוף שלו כשהוא רוצה לייצר קשב. ניתן ליישם את התוצאות בכיתה ובבית”.

ועוד לא דברתי על ההתלהבות להפגש, ולהתחיל לשחק במשחקי המחשב. “הוא כל הזמן דיבר על אימון הניסיון” האמא מוסיפה

שרית קיצוני

זכינו לחוויה מעצימה ויוצאת דופן בחיי החטיבה – קבוצת תלמידים שעברו אימון של הגברת יכולות הקשב והריכוז באמצעות ניורופידבק. מפגש מרתק של ילדים שקשיי הריכוז מאתגרים אותם בלמידה שגרתית במוסד חינוכי, לבין קדמת הטכנולוגיה שמציעה סיוע בכלי ובשיטה חדשנית. חברת מוח מצוין עם האנשים היקרים והאיכותיים הגיעו עם התנדבות בלב ואכפתיות שנדיר למצוא, כשהם מציעים עזרה. האימון עצמו נעשה במפגשים סדירים שיש בהם רכיב בינאישי ותקשורת נעימה מחד ואתגר מחשבי עם חיישן שמודד את פעילות גלי המוח ומפעיל בזמן ריכוז עלייה בשלבי משחק. במהלך האימון הידידותי להפליא רכשו התלמידים בדרך של משחק מחשב, את היכולת להבין מתי הם מרוכזים ולחשוב בייחד איך לשמר את האופן בו הגיעו אל הריכוז. כמנהלת, התרגשתי להבין את הפוטנציאל שבתהליך ומתוך סקרנות לקחתי חלק בהכשרת המאמנים בה נלמד הרקע המדעי והתיאורטי שעליו מבוסס האימון . כל תלמיד בדרכו עשה התקדמות ניכרת בהתמודדות ושליטה בתרגילים שבמערכת, חלקם דווח שברגעי לחץ ובמבחנים הם ניסו להפעיל את השליטה העצמית שרכשו באימון כמענה לאתגר. אני מודה מאוד לכל האנשים הטובים במוח מצוין וממתינה בקוצר רוח לפתיחת המחזור הקרוב של האימון.

אסף גיטלר - מומחה בפסיכולוגיה רפואית

מוצר "מוח מצוין" הוא מערכת נוירופידבק חדשנית המאפשרת אימון גלי מוח מהבית ומיועדת לשיפור יכולות הקשב והריכוז אצל ילדים, נוער ומבוגרים. המערכת משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת למדידה ואנליזה של פעילות המוח בזמן אמת, ומספקת משוב מיידי שמאפשר למשתמשים ללמוד כיצד לשלוט ולשפר את יכולותיהם הקוגניטיביות. באמצעות תוכנה ידידותית וממשק משתמש נוח, "מוח מצוין" מבטיח חוויית שימוש פשוטה ומהנה, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש ביתי. השימוש במוצר זה יכול לתרום להתפתחות מיומנויות חשובות ולהביא לשיפור משמעותי באיכות החיים של המשתמשים. וכל זאת על בסיס מחקרי נרחב ומתוקף.

סרטוני המלצה לקורס

סרטוני המלצה לקורס

ראיון עם פרופסור קרסו

חמדה בוט

פרופ׳ דוד פסיג

סרטוני המלצה

סרטוני המלצה

בראל בפוקוס

המתאמן גבריאל יפת

המתאמן אייל

שאל אותי!